Wibrator – które modele cieszą się największą popularnością?

Wibratory są jednymi z najbardziej znanych gadżetów erotycznych na rynku. Zazwyczaj korzystają z nich kobiety, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby także mężczyźni docenili tę wyjątkową zabawkę erotyczną! Jakie modele aktualnie są najchętniej kupowane przez klientów? Czym cechują się wibratory?
 
 

Zabawka erotyczna dla każdego

Okazuje się, że wibrator to zabawka erotyczna odpowiednia dla każdego – dla kobiet, mężczyzn i par. W sklepach z akcesoriami tego typu znajdziemy modele proste lub bardziej zaawansowane, dzięki czemu doskonale dopasujemy je do swoich potrzeb. Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z wibratorem, warto stawiać na podłużne, klasyczne kształty. Jakie rodzaje wibratorów są popularne?

Szeroka oferta wibratorów

Poza tradycyjnymi wibratorami, do dyspozycji mamy także wiele innych produktów. Postawić można przykładowo na:

  • Wibratory do jednoczesnej stymulacji łechtaczki i penetracji pochwy – mają na celu oddziaływać na dwie najbardziej erogenne strefy kobiece.
  • Wibratory dla par – są to niewielkie gadżety erotyczne, z których można korzystać we dwoje.
  • Wibratory przeznaczone do stymulacji punktu G – pozwalają dotrzeć do wewnętrznej ścianki pochwy, czyli tzw. punktu G.
  • Wibratory powietrzne – stymulacja odbywa się tutaj poprzez fale powietrza pod odpowiednim ciśnieniem.

Bardzo ważne jest to, że ostateczny wybór wibratora jest kwestią indywidualną.

Jak korzystać z wibratora?

 

Zabawa z wibratorem zapewni nam ogromną rozkosz wtedy, gdy będziemy wiedzieć, jak go używać w prawidłowy sposób. Pierwszym krokiem jest w tym wypadku dobranie rozmiaru i typu wibratora do własnych preferencji.

Pamiętajmy o tym, aby przed i po użyciu dokładnie umyć gadżet ciepłą wodą z mydłem lub środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych. Dzięki temu zadbamy nie tylko o własne bezpieczeństwo, lecz także o higienę. Mile widziane jest także stosowanie środków nawilżających, tak aby zachować jak najwyższy komfort użytkowania! Stymulację rozpoczynamy od najniższego poziomu wibracji, a potem stopniowo zwiększamy intensywność.

Polecane Portale Randkowe

erodate logo

Odkryj społeczność singli szukających romansu, przyjaźni i zabawy.

Może Cię zainteresować...