Najlepsze Polskie OnlyFans – które profile warto śledzić?

OnlyFans to portal pozwalający na monetyzację treści społecznościowych, który bardzo mocno rozwinął się w trakcie pandemii. Choć w obiegowej opinii znajdziemy tam głównie nie do końca grzeczne treści, nie jest to prawdą – na OnlyFans swoje profile ma również mnóstwo osób zajmujących się np. sportem, grami czy muzyką. W ostatnich latach w Polsce portal ten zyskuje na popularności, o czym może świadczyć coraz więcej polskich profili. Które polskie gwiazdy mają swój profil na OnlyFans i które polki warto tam śledzić?

Poniżej przedstawiamy 10 polskich profili na OnlyFans. Ich dobór jest całkowicie subiektywny – są to zarówno jedne z największych profili, te które maja najwięcej wyszukiwani w wyszukiwarce Google jak i te, które sami uznajemy za najlepsze i sami subskrybujemy.

OnlyFans Polska – kto z naszego kraju ma swój własny profil na tym portalu?

„Polskie OnlyFansy” najczęściej sięgają po tworzenie contentu erotycznego.

  • Bunny Marthy – OnlyFans

Bunny Marthy to kreatorka mocno pikantnych treści z Polski. Jest pierwszą Polką, która otrzymała bardzo cenioną nagrodę XBIZ Award za bycie najlepszą camgirl 2020 roku. Streamuje już od wielu lat, na początku robiła to głównie na polskich stronach, później przeniosła się na te zagraniczne.

Jej profile z bardziej grzecznymi treściami można znaleźć na Twitterze i Instagramie, a Ci którzy szukają ostrzejszych treści powinni zajrzeć na jej kanał Pornhub, Patreon czy YouTube, gdzie publikuje swoje treści ASMR. Prowadzi również swojego bloga w internecie, a jej konto na Chaturbate obserwuje blisko 300 tysięcy osób.

Jest ceniona za wysoką jakość treści, które publikuje, sama zajmuje się również ich produkcją.

  • Sheeya – OnlyFans

Sheeya, a właściwie Klaudia Kołodziejczyk to polska influencerka, youtuberka i trenerka personalna urodzona w 2001 roku. Prowadzi własną stronę internetową, na której zajmuje się układaniem diet i treningów. Miała również zostać gwiazdą Fame MMA, ale niestety uniemożliwiła jej to kontuzja.

Prowadzi profile w różnych kanałach społecznościowych, m.in. na YouTube, Instagramie czy Tiktoku gdzie ma ponad 200 tysięcy obserwujących. Jest też jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek prowadzących swój profil na portalu OnlyFans. W sieci można również znaleźć wywiady z nią, w których przedstawia swoje podejście do OnlyFans i nie widzi nic złego w pokazywaniu swojego ciała w Internecie.

  • Mini Loona – OnlyFans

Mini Loona jest bez wątpienia jedną z najatrakcyjniejszych polskich dziewczyn z OnlyFans. O jej popularności niech świadczy fakt, że jest jednocześnie jedną z najlepiej zarabiających dziewczyn z Polski – w miesiąc potrafi zarobić nawet pół miliona złotych. Jest jednocześnie w 0,03% najlepiej zarabiających osób na tym portalu.

Mini Loona mówi w Internecie, że posiadanie profilu na OnlyFans to dla niej praca jak każda inna i zawsze chciała zajmować się robieniem czegoś fajnego. Ponadto podkreśla, że jest to ciężka praca i zajmuje jej sporo czasu, bo zależy jej, żeby jej treści były wysokiej jakości.

Jej profil można znaleźć także na Instagramie czy TikToku.

  • Zusje – OnlyFans
  • Dagmara Szewczyk – OnlyFans
  • Monika Laskowska – OnlyFans
  • Flychanelle – OnlyFans
  • Eklektyzm – OnlyFans
  • Alesja – OnlyFans

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.